2024.05.20., hétfő  •  Bernát, Felícia napja
Nyereményjáték: Nyerj egy cabriót!
Amerikai futball: Jobb volt a Mustangs

A Divízió I-es amerikai futball bajnokságban a szombathelyiek a hétvégén Tatabányán szerepeltek. A házigazda ünnepelhetett a meccs végén.

A Szombathely Crushers Amerikai Football Egyesület Facebook-oldala számolt be a találkozóról. Mint írják: szoros 1.félidő után, magabiztos győzelmet aratott a Mustangs ellenünk. Jeremy Griffins 59 yardos futott TD-vel és Varga Bálint elkapott 2 pontosával 8 pontot értünk el a szünetig. A hazaiaknak egy Misztl Benedek futott TD és 2 pontos kísérlet mellett egy FG hozott még pontokat a táblára. A 3. és 4.negyed elején a Mustangs védőfalembere, Jäger Viktor szerzett egy fumble return TD-t illetve pick 6-et. A támadósorok a 2.félidőben már nem szereztek pontot, így alakult ki a 17 pontos különbség.

Végeredmény: Tatabánya Mustangs - Szombathely Crushers 25-8 (3-0, 8-8, 7-0, 7-0)

(Fotó: Pataki Gergő/archív)

Nyereményjáték: nyerj egy kabriót!
Savaria Fórum 33. évfolyam 19. szám - 2024.05.17.