km/óra
  2025.03.17., hétfő  •  Gertrúd, Patrik napja
68 évesen újra apa lesz a magyar focilegenda

68 évesen újra apa lesz a magyar focilegenda

A Budapesti Honvéd egykori hátvédjének már négy unokája is van.

A hvg.hu írja: "Ismét apai örömök elé néz Nagy Antal, az 1986-os mexikói labdarúgó-világbajnokságon szereplő egykori magyar labdarúgó – írja a Blikk.

A nála 25 évvel fiatalabb felesége, Nikolett ugyanis várhatóan húsvét hétfőn ad majd életet az első közös gyermeküknek, egy kislánynak, akinek a Szofi nevet adják majd a szülei.



A 32-szeres válogatott futballistának már van három felnőttkorú gyermeke, akik mind külföldön találták meg a saját útjukat. Nagy Antalnak már van négy unokája is."
 

(Fotó: Borítókép: Régi idők focija/Facebook, Fotó: Veres Viktor)

címkék
Savaria Fórum 34. évfolyam 7. szám - 2025.03.10.
Savaria Fórum 34. évfolyam 7. szám - 2025.03.10.
tematikus oldalak
legfrissebbek
ELTE Savaria Egyetemi Központ: Kitüntetést vehetett át H. Ekler Judit intézetigazgató és Horváth Sándor nyugalmazott tanszékvezető
A Vas Vármegyei Közgyűlés 1848-49-es forradalom és szabadságharc évfordulója alkalmából rendezett megemlékezésén kitüntetést vehetett át H. Ekler Judit intézetigazgató és Horváth Sándor nyugalmazott tanszékvezető.
Bo Rudgaard: Fantasztikus meccset játszottunk
Vasárnap este 27-26-ra kapott ki hazai pályán az SZKKA. A mérkőzés után Bo Rudgaard vezetőedző értékelte a találkozót.
Nagy Márton 9-10 százalékos inflációt vár márciusra, és sapkát tenne a bankszámladíjakra is
Egy év alatt majdnem 24 százalékkal nőttek a magyarországi bankok pénzforgalmi bevételei, olvasható a Magyar Nemzeti Bank (MNB) hétfői jelentésében, amit a hvg.hu szemlézett. A bankok nem csak a kormány által kivetett tranzakciós illetéket hárították át egy az egyben a lakosságra, de ennél is többet emeltek, ami már Nagy Márton nemzetgazdasági miniszternek is feltűnt.
Ismét időszakos vízhiányra kell készülni a városban
Szombathelyen ivóvízhálózati karbantartási munkálatok miatt időszakos vízhiányra kell számítani március 18-án kedden reggel 8 órától délután 13 óráig.
Meghalt a brutális fonói támadás kórházban ápolt sérültje is
Belehalt a sérüléseibe a kórházban a brutális fonói támadás másik áldozata is. Pénteken fahusánggal támadt egy kisbolt női alkalmazottjára és két idős járókelőre Fonón egy 31 éves férfi. A 40 év körüli eladónő már a helyszínen meghalt, és most az egyik járókelő is.