2.1
  
0.13
km/óra
  2025.04.09., szerda  •  Erhard napja
Isten éltesse, Varga Izabella!

Isten éltesse, Varga Izabella!

Ma 52 esztendős. 1973. április 4-én, Óbecsén született Varga Izabella magyar színésznő.
A Paprikablog írja: "A színészethez már egészen korán közeli élmények fűzték, mivel gyermekszínészként az Újvidéki Televízió gyermek- és ifjúsági műsoraiban volt műsorvezető. Eközben megismerkedett testvére jóvoltából a búvárkodással. Fekete öves karetés, illetve a délszláv háború idején a Jugoszláv Néphadsereg katonai felderítő búváraként osztották be. Harci feladatban azonban nem vett részt. 1991-ben végezte el gimnáziumi tanulmányait, mint természettudományi szakmunkatárs.

1992-ben beiratkozott a Filozófiai Egyetem pszichológia szakára, de tanulmányait nem fejezte be. 1993-ban a zalaegerszegi Hevesi Sándor Színház stúdiósa lett. 1995-ben a kecskeméti Katona József Színház színésze lett. 1998 óta játszik a Barátok közt című televíziós sorozatban, ahol dr. Balogh Nórát alakítja.
 
Lányai Anna és Sára. 2018-ban és 2019-ben Anna feltűnt a Barátok Köztben, ahol néhány epizódban a fiatal Balogh Nórát alakította.

Filmjei
Barátok közt (1998–2001, 2002–2021)
Szelfi Egyetem (2023)"
Savaria Fórum 34. évfolyam 9. szám - 2025.04.07.
Savaria Fórum 34. évfolyam 9. szám - 2025.04.07.
legolvasottabbak
Felnőtt háziorvosi rendelés Szombathely 2024: az összes rendelési idő egy helyen
A felnőtt háziorvosi rendelés biztosítása Szombathelyen 2024-ben is marad önkormányzati feladat. Néhány helyen változik a rendelési idő, cikkünkben az összes városi felnőtt háziorvosi rendelővel kapcsolatos fontos információt megtalálja.
Szombathely Deák Ferenc utca 3. alatti gyermekorvosi rendelő - Dr. Gecse-Kálózi Patrícia rendelési idő
Dr. Gecse-Kálózi Patrícia gyermekorvos rendelési ideje 2024-ben március 1-től a Deák Ferenc utcai gyermekorvosi rendelőben, Szombathelyen.
Ausztria: több határátkelőn fertőtlenítő szőnyegen kell áthajtaniuk a járműveknek - a kőszegi is érintett
A ragadós száj- és körömfájás vírus miatt péntektől fertőtlenítési intézkedéseket vezettek be Ausztriában a nyitva lévő határátkelők egy részén a járműveknek fertőtlenítő szőnyegen kell lassan áthajtaniuk belépéskor, ami csúcsidőben lassíthatja a forgalmat. A nagy határlépő pontokon az osztrák hadsereg is segítséget nyújt a hatsóágoknak.
Lezárja kisebb határait Ausztria
Döntött Ausztria: Szombattól két szlovákiai és 21 magyarországi határátkelőt lezárnak a ragadós száj- és körömfájás terjedésének veszélye miatt – erről a Belügyminisztérium rendeletben döntött. Az intézkedés előreláthatólag május 20-ig tart, a hatóságok a helyzetet folyamatosan ellenőrzik.
Dr. Varga Adrienn gyermekorvos Szombathely rendelési idő
Dr. Varga Adrienn gyermekorvos rendelési ideje 2024-ben március 1-től a Deák Ferenc utcai gyermekorvosi rendelőben, Szombathelyen.